Darujte 2%

Kontakt
Telefón: +421 / 2 / 5441 7498
Mobil: +421 915 732 761
Sídlo:
Evanjelická diakonia ECAV na Slovensku
Palisády 46
811 06 Bratislava

Poštová adresa:
Evanjelická diakonia ECAV na Slovensku
P. O. BOX 82
814 99 Bratislava
E-Mail: diakonia@diakonia.sk
Kontakty »

Zamestnanci VÚB banky sa vzdali darčekov, aby potešili seniorov

Obrázok k správe 23.12.2019
VÚB banka každoročne pripravovala pre svojich zamestnancov drobný vianočný darček. Tento rok sa však spolu so zamestnancami rozhodli, že namiesto tejto drobnosti, potešia tých, ktorí to potrebujú viac. Konkrétne, seniorov žijúcich v zariadeniach pre seniorov a v zariadeniach sociálnych služieb.

„Počas Vianoc potešíme darčekom až 1261 seniorov zo 17 zariadení po celom Slovensku. Medzi vybratými bola aj Evanjelická diakonia ECAV na Slovensku. Vybrať nám ich pomohli samotní zamestnanci, ktorí posielali tipy na zariadenia pre seniorov, kde sa naša pomoc zíde najviac. Veríme, že seniori, na ktorých sa často zabúda a niekedy trávia sviatky bez svojich najbližších sa darčeku potešia,“ uviedla Martina Hrivnáková, riaditeľka marketingu VÚB banky.
Vo vianočných balíčkoch nájdu seniori praktické veci ako kompletná sada posteľnej bielizne, sada uterákov a osušiek, voňavý čaj a drogéria. Navyše, balíčky pre seniorov pre banku vyrobili chránené dielne.

Prví seniori už dostali svoje balíčky priamo od zamestnancov VÚB banky a väčšina z nich si ich nájde priamo na Štedrý večer pod vianočným stromčekom.
 
Lucia Luptáková
PR manager vo VÚB banke